
1
$12.4880
$12.4880
10
$11.2896
$112.8960
25
$10.7632
$269.0800
100
$9.3408
$934.0800
250
$8.9264
$2,231.6000
500
$8.1312
$4,065.6000
1000
$7.0896
$7,089.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Suzhou Maswell Communication Technology Co. Ltd |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 5m |
| Mounting Type | Adhesive |
| Frequency Range | 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz |
| Applications | 3G, 4G, GSM |
| Gain | 3dBi, 3dBi |
| Termination | SMA Male |
| Number of Bands | 2 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Module |
| Height (Max) | 0.343" (8.70mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 892MHz, 1.94GHz |
| RF Family/Standard | Cellular |