
1
$39.3008
$39.3008
10
$36.2432
$362.4320
25
$34.6192
$865.4800
100
$30.9456
$3,094.5600
250
$29.5232
$7,380.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Suzhou Maswell Communication Technology Co. Ltd |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 3m |
| Mounting Type | Adhesive, Magnetic |
| Frequency Range | 698MHz ~ 960MHz, 1.572GHz ~ 1.578GHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz |
| Applications | 4G, GPS, LTE |
| Gain | 2.5dBi, 2dBic, 2.5dBi |
| Termination | SMA Male |
| Ingress Protection | IP67 |
| Number of Bands | 3 |
| VSWR | 3, 1.5, 3 |
| Antenna Type | Dome |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 829MHz, 1.575GHz, 2.2GHz |
| RF Family/Standard | Cellular, Navigation |