
1
$28.8176
$28.8176
10
$26.5776
$265.7760
25
$25.3792
$634.4800
100
$22.6912
$2,269.1200
250
$21.6496
$5,412.4000
500
$20.6080
$10,304.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Suzhou Maswell Communication Technology Co. Ltd |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 1m |
| Mounting Type | Magnetic |
| Frequency Range | 600MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 6GHz |
| Applications | 4G, 5G, Wi-Fi |
| Gain | 6dBi |
| Termination | SMA |
| Ingress Protection | IP65 |
| Number of Bands | 2 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Dome |
| Height (Max) | 2.795" (71.00mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 780MHz, 3.86GHz |
| RF Family/Standard | Cellular, WiFi |