
5
$34.1600
$170.8000
10
$33.4880
$334.8800
25
$32.4800
$812.0000
50
$31.4720
$1,573.6000
100
$29.0640
$2,906.4000
250
$23.6880
$5,922.0000
500
$20.4400
$10,220.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Anatech Electronics Inc. |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 12-SMD Module |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 479.2MHz ~ 483.5MHz / 489MHz ~ 493.5MHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 30.00dB / 50.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 33.00dB / 50.00dB |