
1
$81.3232
$81.3232
10
$77.2576
$772.5760
25
$75.2192
$1,880.4800
80
$69.6304
$5,570.4320
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | Wavescale® |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 144-BGA, CSPBGA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Video, JPEG2000 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Analog | 1.5V, 3.3V |
| Voltage - Supply, Digital | 1.5V, 3.3V |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 144-CSPBGA (13x13) |