
1
$19.1744
$19.1744
10
$17.6176
$176.1760
25
$16.8896
$422.2400
100
$14.8848
$1,488.4800
250
$14.1456
$3,536.4000
500
$13.2384
$6,619.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Strip |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-UFBGA, WLCSP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 450MHz ~ 6GHz |
| Accuracy | ±0.25dB |
| RF Type | Cellular, CDMA2000, OFDM, W-CDMA |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 3.3V |
| Input Range | -15dBm ~ 12dBm |
| Supplier Device Package | 8-WLCSP (1.46x1.46) |
| Current - Supply | 3 mA |