
1
$3.2032
$3.2032
10
$2.7216
$27.2160
25
$2.5088
$62.7200
50
$2.2400
$112.0000
100
$1.8704
$187.0400
300
$1.8144
$544.3200
600
$1.7136
$1,028.1600
900
$1.6576
$1,491.8400
1500
$1.6016
$2,402.4000
3000
$1.5456
$4,636.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | PowerStor (Eaton) |
| Series | ACDL2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±20% |
| Package / Case | Nonstandard, 4 Lead |
| Size / Dimension | 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Shielding | Shielded |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Ratings | AEC-Q200 |