
1
$5.4208
$5.4208
10
$4.8720
$48.7200
25
$4.6032
$115.0800
100
$3.9872
$398.7200
250
$3.7856
$946.4000
500
$3.3936
$1,696.8000
1000
$2.8672
$2,867.2000
2000
$2.7216
$5,443.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Intersil (Renesas Electronics Corporation) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | HCSL, LVDS |
| Frequency - Max | 400MHz |
| Input | HCSL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |