
1
$19.7904
$19.7904
10
$18.1888
$181.8880
25
$17.4272
$435.6800
100
$15.3552
$1,535.5200
250
$14.6048
$3,651.2000
500
$13.6640
$6,832.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Kemtron |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Fluorosilicone Silver Aluminium |
| Length | 2.839" (72.10mm) |
| Shape | Rectangle |
| Type | Gasket |
| Width | 0.799" (20.30mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Height | 0.063" (1.60mm) |