
1
$21.2800
$21.2800
10
$19.5664
$195.6640
25
$18.7488
$468.7200
100
$16.5200
$1,652.0000
250
$15.7136
$3,928.4000
500
$14.6944
$7,347.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Kemtron |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Fluorosilicone Silver Aluminium |
| Length | 1.500" (38.10mm) |
| Shape | Square |
| Type | Gasket |
| Width | 1.500" (38.10mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Height | 0.031" (0.80mm) |