
1
$23.3520
$23.3520
10
$21.4592
$214.5920
25
$20.5744
$514.3600
100
$18.1216
$1,812.1600
250
$17.2368
$4,309.2000
500
$16.1280
$8,064.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Kemtron |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Silicone Silver Aluminium |
| Length | 1.625" (41.28mm) |
| Shape | Square |
| Type | Gasket |
| Width | 1.625" (41.28mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Height | 0.031" (0.80mm) |