
1
$14.6608
$14.6608
10
$13.4736
$134.7360
25
$12.9136
$322.8400
100
$11.3792
$1,137.9200
250
$10.8192
$2,704.8000
500
$10.1248
$5,062.4000
1000
$9.2848
$9,284.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Kemtron |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Fluorosilicone Silver Aluminium |
| Length | 1.094" (27.79mm) |
| Shape | Square |
| Type | Gasket |
| Width | 1.094" (27.79mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Height | 0.031" (0.80mm) |