
1
$52.7520
$52.7520
10
$49.2128
$492.1280
25
$47.1520
$1,178.8000
100
$42.7280
$4,272.8000
250
$41.2496
$10,312.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Huber+Suhner |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Frequency Range | 450MHz ~ 470MHz |
| Applications | TETRA |
| Gain | 3dBi |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Height (Max) | 4.724" (120.00mm) |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 460MHz |