
1
$4.4016
$4.4016
10
$3.9536
$39.5360
50
$3.7408
$187.0400
100
$3.2368
$323.6800
250
$3.0688
$767.2000
450
$2.7552
$1,239.8400
950
$2.3296
$2,213.1200
2400
$2.2064
$5,295.3600
4900
$2.1280
$10,427.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Adhesive |
| Frequency Range | 1.57GHz ~ 1.58GHz |
| Applications | GPS |
| Gain | 1dBi |
| Number of Bands | 1 |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Height (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Return Loss | -6dB |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 1.58GHz |
| RF Family/Standard | Navigation |