
1
$6.0480
$6.0480
10
$5.4320
$54.3200
25
$5.1408
$128.5200
100
$4.4576
$445.7600
250
$4.2224
$1,055.6000
500
$3.7968
$1,898.4000
1000
$3.2032
$3,203.2000
2500
$3.0352
$7,588.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Adhesive |
| Frequency Range | 2.32GHz ~ 2.35GHz |
| Applications | IoT, SDARS |
| Gain | 6.5dBi |
| Number of Bands | 1 |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Height (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Return Loss | -11dB |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 2.33GHz |
| RF Family/Standard | General ISM |