
1
$63.1568
$63.1568
10
$59.4384
$594.3840
100
$49.4032
$4,940.3200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M (TC) |
| Series | 5113SFT |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polyolefin |
| Length | 393.701" (10.00m) |
| Shape | Roll |
| Type | Shielding Tape |
| Width | 1.890" (48.00mm) |
| Operating Temperature | 105°C |
| Adhesive | Conductive, Single Sided, Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Thickness - Overall | 0.002" (0.05mm) |