
1
$28.1344
$28.1344
10
$26.6224
$266.2240
20
$25.2448
$504.8960
25
$24.6400
$616.0000
50
$23.4640
$1,173.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Würth Elektronik Midcom |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Monel Alloy |
| Shape | Rectangle |
| Type | Shielding Material |
| Width | 0.390" (9.90mm) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Height | 0.201" (5.10mm) |