
1
$3.2592
$3.2592
10
$2.9232
$29.2320
25
$2.7664
$69.1600
100
$2.3968
$239.6800
250
$2.2736
$568.4000
500
$2.0384
$1,019.2000
1000
$1.7248
$1,724.8000
2500
$1.6352
$4,088.0000
5000
$1.5680
$7,840.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 200mm |
| Mounting Type | Adhesive |
| Frequency Range | 3GHz ~ 8.5GHz |
| Applications | UWB |
| Termination | MHF4L |
| Number of Bands | 2 |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Height (Max) | 0.006" (0.15mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 4.05GHz, 7.2GHz |
| RF Family/Standard | Ultra Wide Band |
| Power - Max | 10 W |