
1
$2.3072
$2.3072
10
$2.0720
$20.7200
25
$1.9488
$48.7200
100
$1.6688
$166.8800
250
$1.5568
$389.2000
500
$1.3664
$683.2000
1000
$1.1312
$1,131.2000
2500
$1.0528
$2,632.0000
5000
$1.0192
$5,096.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 100mm |
| Mounting Type | Adhesive |
| Frequency Range | 6GHz ~ 8.5GHz |
| Applications | UWB |
| Gain | 3.8dBi |
| Termination | MHF4L |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2.1 |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Height (Max) | 0.006" (0.15mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 7.2GHz |
| RF Family/Standard | Ultra Wide Band |
| Power - Max | 10 W |