
10
$3.3712
$33.7120
100
$2.8672
$286.7200
500
$2.6880
$1,344.0000
1000
$2.3520
$2,352.0000
3000
$2.1840
$6,552.0000
3000
$3.3712
$10,113.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SUZHOU HANGJING ELEC&TECH CO., LTD |
| Series | 1532D |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVDS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 10mA |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency | 200 MHz |
| Base Resonator | Crystal |