
1
$0.6832
$0.6832
10
$0.5712
$5.7120
50
$0.5040
$25.2000
100
$0.4480
$44.8000
500
$0.4256
$212.8000
1000
$0.3584
$358.4000
3000
$0.3360
$1,008.0000
5000
$0.3248
$1,624.0000
10000
$0.3136
$3,136.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Geyer Electronic America, Inc. |
| Series | KX-5 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 8pF |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Frequency | 50 MHz |