
1
$1.0416
$1.0416
10
$0.9184
$9.1840
50
$0.8624
$43.1200
100
$0.7616
$76.1600
500
$0.7168
$358.4000
1000
$0.6048
$604.8000
3000
$0.5824
$1,747.2000
5000
$0.5600
$2,800.0000
10000
$0.5376
$5,376.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Geyer Electronic America, Inc. |
| Series | KX-4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 10pF |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.014" (0.35mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohms |
| Frequency | 25 MHz |