
1
$29.4448
$29.4448
10
$25.9840
$259.8400
25
$25.1104
$627.7600
50
$22.5120
$1,125.6000
100
$21.6496
$2,164.9600
300
$21.4368
$6,431.0400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | PulseR (iNRCORE) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Inductance | 120µH |
| Size / Dimension | 0.725" L x 0.480" W (18.42mm x 12.19mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Transformer Type | LAN 10G Base-T, Power over Ethernet (PoE) |
| Height - Seated (Max) | 0.265" (6.73mm) |