
10
$0.4256
$4.2560
100
$0.3248
$32.4800
500
$0.3136
$156.8000
1000
$0.2576
$257.6000
1000
$0.2576
$257.6000
3000
$0.2352
$705.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SUZHOU HANGJING ELEC&TECH CO., LTD |
| Series | 0153M4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 12pF |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency | 12 MHz |